fbpx

Z radością informujemy, że zwycięzcą konkursu jest nr. 3!

Za zajęcie 1 miejsca miała być gitara Yamaha, ale dzięki naszemu partnerowi mamy coś znacznie cenniejszego. Najnowszy model ukulele z litego drewna – prosto od importera. Jest to nowa wersja Federmeier U-50 o wartości 1200 zł. Gratulujemy.

Chcesz wziąć udział w konkursie gitarowym, ale nie masz czasu na wyszukiwanie imprez i częste wyjazdy? Już dziś zarejestruj się na 2 edycję konkursu gitarowego online Lutniczego Outletu! Wystarczy klika sekund, aby pokazać się szerokiej publiczności i wygrywać cenne nagrody.

 

Konkurs gitarowy online?

Tak, to świetny sposób na pokazanie Twoich umiejętności i wymianę doświadczeń .

Jeśli brałeś udział w konkursach gitarowych, to dobrze wiesz ile jest z tym zachodu. Skomplikowana rejestracja, opłaty wpisowe, kosztowna podróż w przeróżne regiony kraju i mniejsza lub większa trema podczas występu.
Jako współorganizator kilku konkursów gitarowych zastanawialiśmy się, w jaki sposób wyeliminować większość niedogodności związanych z tradycyjnymi konkursami i przede wszystkim umożliwić jednakowy dostęp dla każdego – niezależnie od miejsca zamieszkania i innych czynników. Tak powstał pomysł na ogólnopolski konkurs gitarowy online.

Zasady są proste. Nagraj film ze swoim występem, umieść go w serwisie YOUTUBE. W tytule filmu umieść też dopisek „Konkurs Lutniczy Outlet”. Możesz umieścić film w serwisach społecznościowych.

Prześlij nam link na adres mailowy.

Wszystkie filmy umieścimy na tej stronie i będziemy zbierać opinie oglądających w formie gwiazdek. Na podstawie średniej ocen oraz ilości głosów wyłonimy zwycięzców.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Najbliższa edycja odbywa się w dn. 14.09.18 – 15.02.2019 r.

Zgłoszenia do konkursu należy składać poprzez specjalny konkursowy adres mailowy:

konkurs@lutniczy-outlet.waw.pl

W zgłoszeniu należy załączyć film z występem i zgodę na jego publikację w naszym serwisie oraz dane kontaktowe, które wykorzystamy w przypadku wygranej.

 

Czy są jakieś opłaty?

Nie, nie pobieramy żadnych opłat za uczestnictwo w konkursie. Nasi partnerzy medialni również nie pobierają jakichkolwiek opłat. Gdyby pojawiła się taka sytuacja prosimy o pilny kontakt z naszym pracownikiem.

 

Jaki jest program?

Możesz zaprezentować utwór o każdej tematyce. Może to być dowolna interpretacja utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie prezentowanego repertuaru, jak również typu gitary.

Nagrody ufundował nasz Outlet – gitary klasyczne Warszawa


Laureatka konkursu

 

 

 

Konkurs gitarowy online – Lutniczy Outlet i przyjaciele – zagraj z nami!
4.5 (89.57%) 46 votes
Polub, udostępnij - nic Ci nie umknie.