Chcesz wziąć udział w konkursie gitarowym, ale nie masz czasu na wyszukiwanie imprez i częste wyjazdy? Już dziś zarejestruj się na 2 edycję konkursu gitarowego online Lutniczego Outletu! Wystarczy klika sekund, aby pokazać się szerokiej publiczności i wygrywać cenne nagrody.

 

Konkurs – gitarowy online?

Tak, to świetny sposób na pokazanie Twoich umiejętności i wymianę doświadczeń .

Jeśli brałeś udział w konkursach gitarowych, to dobrze wiesz ile jest z tym zachodu. Skomplikowana rejestracja, opłaty wpisowe, kosztowna podróż w przeróżne regiony kraju i mniejsza lub większa trema podczas występu.
Jako współorganizator kilku konkursów gitarowych zastanawialiśmy się, w jaki sposób wyeliminować większość niedogodności związanych z tradycyjnymi konkursami i przede wszystkim umożliwić jednakowy dostęp dla każdego – niezależnie od miejsca zamieszkania i innych czynników. Tak powstał pomysł na ogólnopolski konkurs gitarowy online.

Zasady są proste. Nagraj film ze swoim występem, umieść go w serwisie YOUTUBE. W tytule filmu umieść też dopisek „Konkurs Lutniczy Outlet”. Możesz umieścić film w serwisach społecznościowych.

Prześlij nam link na adres mailowy.

Wszystkie filmy umieścimy na tej stronie i będziemy zbierać opinie oglądających w formie gwiazdek. Na podstawie średniej ocen oraz ilości głosów wyłonimy zwycięzców.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Najbliższa edycja odbywa się w dn. 14.09.18 – 15.02.2019 r.

Zgłoszenia do konkursu należy składać poprzez specjalny konkursowy adres mailowy:

konkurs@lutniczy-outlet.waw.pl

W zgłoszeniu należy załączyć film z występem i zgodę na jego publikację w naszym serwisie oraz dane kontaktowe, które wykorzystamy w przypadku wygranej.

 

Czy są jakieś opłaty?

Nie, nie pobieramy żadnych opłat za uczestnictwo w konkursie. Nasi partnerzy medialni również nie pobierają jakichkolwiek opłat. Gdyby pojawiła się taka sytuacja prosimy o pilny kontakt z naszym pracownikiem.

 

Jaki jest program?

Możesz zaprezentować utwór o każdej tematyce. Może to być dowolna interpretacja utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie prezentowanego repertuaru, jak również typu gitary.

 

Jakie są nagrody?

  • Nagrodą za zajęcie 1 miejsca będzie gitara niespodzianka od Lutniczego Outletu
  • Dodatkowo dla 5 wyróżnionych osób przygotowaliśmy 5 kompletów strun klasycznych najwyższej jakości
  • Każdy uczestnik otrzyma również 30% rabatu na wszystkie nasze gitary klasyczne.

Nagrody ufundował nasz Outlet – gitary klasyczne Warszawa


Prezentacje uczestników

 

1. Marek Mod… Gdynia

2. Franek Kom… Pułtusk
3. Maciej Gr… Warszawa

 

4. Karolina Kam… Stare Czarnowo

 

5. Franciszek Bar… Lublin

 

6. Eryk Z.

 

Tomasz Cie…

Prosimy o głosowanie w komentarzach poniżej. Należy wpisać numer uczestnika i uzasadnić wybór. Zastrzegamy, że ostateczny wybór zwycięzcy będzie poprzedzony ankietą wśród naszych aktywnych klientów i głosowaniem zespołu sklepu.

Konkurs gitarowy online – Lutniczy Outlet i przyjaciele – zagraj z nami!
4.5 (89.57%) 46 votes
Polub, udostępnij - nic Ci nie umknie.