Chcesz wziąć udział w konkursie gitarowym, ale nie masz czasu na wyszukiwanie imprez i częste wyjazdy? Już dziś zarejestruj się na 2 edycję konkursu gitarowego online Lutniczego Outletu! Wystarczy klika sekund, aby pokazać się szerokiej publiczności i wygrywać cenne nagrody.

 

Konkurs – gitarowy online?

Tak, to świetny sposób na pokazanie Twoich umiejętności i wymianę doświadczeń .

Jeśli brałeś udział w konkursach gitarowych, to dobrze wiesz ile jest z tym zachodu. Skomplikowana rejestracja, opłaty wpisowe, kosztowna podróż w przeróżne regiony kraju i mniejsza lub większa trema podczas występu.
Jako współorganizator kilku konkursów gitarowych zastanawialiśmy się, w jaki sposób wyeliminować większość niedogodności związanych z tradycyjnymi konkursami i przede wszystkim umożliwić jednakowy dostęp dla każdego – niezależnie od miejsca zamieszkania i innych czynników. Tak powstał pomysł na ogólnopolski konkurs gitarowy online.

Zasady są proste. Nagraj film ze swoim występem i prześlij go na nasz konkursowy adres mailowy. Wszystkie filmy umieścimy na tej stronie i będziemy zbierać opinie oglądających w formie gwiazdek. Na podstawie średniej ocen oraz ilości głosów wyłonimy zwycięzców.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Najbliższa edycja odbywa się w dn. 14.09.18 – 15.01.19.

Zgłoszenia do konkursu należy składać poprzez specjalny konkursowy adres mailowy:

konkurs@lutniczy-outlet.waw.pl

W zgłoszeniu należy załączyć film z występem i zgodę na jego publikację w naszym serwisie oraz dane kontaktowe, które wykorzystamy w przypadku wygranej.

 

Czy są jakieś opłaty?

Nie, nie pobieramy żadnych opłat za uczestnictwo w konkursie. Nasi partnerzy medialni również nie pobierają jakichkolwiek opłat. Gdyby pojawiła się taka sytuacja prosimy o pilny kontakt z naszym pracownikiem.

 

Jaki jest program?

Możesz zaprezentować utwór o każdej tematyce. Może to być dowolna interpretacja utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie prezentowanego repertuaru, jak również typu gitary.

 

Jakie są nagrody?

  • Nagrodą za zajęcie 1 miejsca będzie gitara niespodzianka od Lutniczego Outletu
  • Dodatkowo dla 5 wyróżnionych osób przygotowaliśmy 5 kompletów strun klasycznych najwyższej jakości
  • Każdy uczestnik otrzyma również 30% rabatu na wszystkie nasze gitary klasyczne.

Nagrody ufundował nasz Outlet – gitary klasyczne Warszawa


Prezentacje uczestników

 

1. Marek Mod… Gdynia

2. Franek Kom… Pułtusk
3. Maciej Gr… Warszawa

Prosimy o głosowanie w komentarzach poniżej. Należy wpisać numer uczestnika i uzasadnić wybór. Zastrzegamy, że ostateczny wybór zwycięzcy będzie poprzedzony ankietą wśród naszych aktywnych klientów i głosowaniem zespołu sklepu.

Konkurs gitarowy online – Lutniczy Outlet i przyjaciele – zagraj z nami!
4.4 (88.84%) 43 votes
Polub, udostępnij - nic Ci nie umknie.