Gitary klasyczne - sklep mistrzowski

Odkryj najlepsze gitary klasyczne z całego świata. Szukasz tej jedynej? Napisz do mobilnego doradcy - zamów prezentację. Korzystaj z największych gitarowych okazji, które rzadko trafiają na stronę

Gitary klasyczne - sklep wielkich możliwości

 

Sklep z gitarami klasycznymi „Lutniczy Outlet”, to miejsce, które skupia osoby takie jak Ty – miłośników dobrego brzmienia i dobrych okazji. Miejsce to powstało z myślą o tych, którzy chcą kupić znakomitą gitarę klasyczną, w akceptowalnej cenie, z gwarancją i profesjonalnym doradztwem na każdym etapie zakupu, jak również po zakupie. Jako jedyni sprowadzamy instrumenty używane i końcówki serii od zagranicznych dystrybutorów, oferując niespotykane ceny i dużo lepszą jakość. U nas znajdziesz ciekawą gitarę, w cenie sklepowego „średniaka” i zaoszczędzisz pokaźną kwotę pieniędzy.

Masz daleko do sklepów muzycznych lub chcesz uniknąć straty czasu na przebieranie w wybrakowanych gitarach niższego sortu? Odkryj wygodę współpracy z mobilnym przedstawicielem, który przygotuje propozycje optymalne do Twoich potrzeb i osobiście przeprowadzi prezentację dobrych gitar klasycznych w wybranym przez Ciebie miejscu lub w jednej z naszych lokalizacji.

p

Potrzebujesz gitary wyposażonej w dodatkowy otwór odsłuchowy lub modny zintegrowany podgitarnik? Sprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie!

Nasze najlepsze marki

Arrius

Amerykańska marka gitar koncertowych, która zyskuje coraz większe grono miłośników również w Polsce. Niesamowita głośność, jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania poprawiające dźwięk sprawiają, że jest chętnie wybierana przez zawodowych muzyków i wymagających amatorów. Modele wyposażone w specjalne płyty rezonansowe, dodatkowe otwory odsłuchowe i wyniesione podstrunnice.

Ramirez

 Jose Ramirez rozpoczął produkcję gitar w Madrycie w Hiszpanii w 1890 roku, a teraz, kilka pokoleń później, rodzinny biznes trwa nadal. Tradycyjne metody stosowane pod koniec XIX wieku są nadal wdrażane, z kilkoma poprawkami wprowadzonymi na przestrzeni lat.

Rachonsky

Adam Rachoński tworzył niezwykłe gitary w pracowniach najlepszych hiszpańskich i niemieckich firm. W 2019 r. podpisaliśmy umowę o współpracę i wspólnie wprowadzamy 5 nowych modeli – trzy studenckie i dwa lutnicze. Produkcja odbywa się w Brazylii wg 17-stu specjalnych patentów, a w Polsce przechodzi kontrolę jakości i indywiduzlane ustawienia u samego mistrza. Tym samym dajemy dostęp do świetnych gitar w lepszej cenie.

Nie znalazłeś gitary dla siebie?

Zdobędziemy ją dla Ciebie

Napisz nam jakiej gitary szukasz

Ze względu na dużą zawodność formularzy prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres:

lutniczy@gmail.com

Mobilny przedstawiciel - jak skorzystać?

 

„Mieszkam w małej miejscowości, do najbliższego sklepu muzycznego mam 80 km, ale trudno mi się poruszać. W dodatku we wspomnianym sklepie mają wyłącznie tanie gitary szkolne, a chciałbym coś lepszego”.

Zawsze dostawaliśmy sporo takich wiadomości. Mobilni przedstawiciele są kolejną częścią naszej gitarowej misji i dobrze przemyślaną odpowiedzią na potrzeby osób spoza dużych miast, gdzie dostęp do asortymentu wyższej klasy, z możliwością przetestowania jest znikomy. Dlatego od kilku lat dajemy możliwość zamówienia prezentacji dostępnych modeli premium, którą przeprowadzamy dowolnym zakątku kraju.

Zainteresowanie usługą znacznie przerosło nasze oczekiwania, co tylko potwierdza, że jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu wsparcie. Usługa dotyczy prezentacji, ale również szerokiego doradztwa przy wyborze gitary klasycznej.

Gitary klasyczne – sklep z mobilnym przedstawicielem – przykładowe miasta + okolice (zapytaj)

Warszawa
Kraków
Wrocław
Katowice
Poznań
Łódź
Toruń
Szczecin
Gdańsk