Nauczyciele gitary! Uwaga na tego pana!

 

Ostrzegamy przed nijakim Rusłanem P. Jest to osoba, która podaje się za syna wpływowego lekarza i szantażuje różne osoby oraz firmy. Najczęściej dopuszcza się drobnych wyłudzeń usług i szantażuje pracowników.

W ubiegły poniedziałek Rusłan P. znów zaatakował – tym razem w jednej z naszych zaprzyjaźnionych szkół gitarowych. Postanowiliśmy nagłośnić sprawę aby przestrzec innych przed tym osobnikiem.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w podwarszawskim Piasecznie. Rusłan P. zamówił pokazową lekcję nauki gry na gitarze + wypożyczenie instrumentu na czas lekcji. Podczas zajęć kilkukrotnie wystosował obelgi wobec nauczycielki, oskarżając ją o brak umiejętności i profesjonalizmu w podejściu do ucznia. Kiedy wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, doszło nastąpiły godne pożałowania zdarzenia. Niedoszły uczeń nie mogąc poradzić sobie z ćwiczeniami dostał furii. Wstał i bez namysłu roztrzaskał gitarę wartą ponad 2 tys zł. Następnie wyszedł i zagroził, że wystawi szkole negatywną opinię w internecie.

Ostrzegamy wszystkich przed tą osobą – zalecamy ostrożność i nie wchodzenie w żadne kontakty biznesowe.